Маємо за честь допомагати військовослужбовцям, – Швайка

Розпочалася підготовка до будівництва двох двоповерхових казарм покращеного планування для військовослужбовців-контрактників 44-ої окремої артилерійської бригади, що дислокується у Тернополі. Розчищенням будівельних майданчиків займається ПП «Домавтотранс» Володимира Швайки.

«Від початку війни з Росією ми підтримуємо наших захисників усіма силами. Цього разу відгукнулися на прохання Міністерства оборони України підготувати площу під будівництво казарм. Робота небезпечна, люди обрізають дерева на висоті тридцяти метрів. Але в умовах значно більшої небезпеки перебувають наші військовослужбовці на сході. Тому ми маємо за честь долучитися до реалізації найбільшого в історії України проекту будівництва житла для них», — каже керівник підприємства, голова Тернопільської обласної організації «Народного контролю» Володимир Швайка.

Нагадаємо, що будівництво житлових комплексів для військовослужбовців військової служби за контрактом стартувало по всій Україні. Планується звести 184 казарми поліпшеного планування для 23 тисяч контрактників. На Тернопільщині таких казарм буде сім: три в Теребовлі й по дві в Чорткові й у Тернополі. У них зможуть розмістити 875 військовослужбовців.