Мешканці вулиць Івасюка-Будівельників просять прибрати у дворі сміття

Ці гілляки звезли сюди, на передодні Великодніх свят, комунальники. Відтоді, кажуть мешканці, їх тут не бачили. Люди обурені, звернулися до НК: гуляти у їхньому дворі неприємно, а дітей залишати на одинці ще й небезпечно.

У дворі між вулицями Івасюка та Будівельників бурею знесло вербу. Комунальники дерево порізали, але гілля утилізувати не спромоглися. Відходи залишили просто у дворі.

«Мусору багато може загорітися в любий момент, тут діти гуляють», – нарікає івано-франківець Ярослав.

Від звалища до ділянки Євгена Михайловича рукою подати. На ній чоловік порається аби затишніше було. Дідусеві не втямки чому комунальники занедбали його двір.

Марія Іванівна свій двір не впізнає. Сміттєве звалище щоденно розростається. Із-за нього каже жінка: скоро й дитячий майданчик,  не розгледиш.

Хто гілля зрізав і не прибрав у мерії «Народному Контролю» обіцяють з’ясувати. А сміттєзвалище , запевнили нас , негайно ліквідують.

Михайло Смушак, директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку,запевняє: «Коли зрізають , то гілки, однозначно, повинні бути так само утилізовані , все зрізано, підметино і забрано. Тобто це – якесь порушення, будемо виясняти! День-два, ми то все заберемо! І почистимо».

Ми проконтролюємо як влада наводитиме лад у цьому дворі і чи зробить це вчасно.

https://youtu.be/6TwIHfLqGB0?list=PLDEZiCP-7YqgfU0fEPvOJuJWx29vHLmd0