У Рясному відремонтують єдину пішохідну вулицю мікрорайону – Генерала Алмазова

Сьогодні, 11 серпня, депутати Львівської міської ради підтримали виділення грошей із бюджету розвитку на капітальний ремонт вул. Генерала Алмазова, що у Рясному. Це єдина пішохідна вулиця у мікрорайоні. Вона зʼєднує приватний сектор із багатоповерхівками.
За словами депутата ЛМР з фракції «Народний контроль» Михайла Дідуха, на вулиці по суті нема дороги. Лише розбитий ґрунт і ями. З року в рік люди ходили по бездоріжжю, адже вулиця веде з приватного сектору, нею мешканці ходять до місцевої церкви.

«На вулиці живуть дуже ініціативні мешканці. Це приватний сектор, який зорганізувався і власним коштом проклав водонапірну трубу. Але зробити ще й за свої гроші дорогу – це не по кишені. Врешті – мешканці Алмазова живуть у Львові й місто повинне подбати про благоустрій на вулиці. Саме тому ми тривало добивалися виділення грошей на дорогу», – говорить Михайло Дідух.

На ремонт вул. Алмазова передбачили 800 тис. гривень.

«Цієї суми має вистачити. Якщо ні, то будемо говорити про потребу дофінансування. Головне, що можемо починати роботу, адже мешканці втомилися від цього бездоріжжя», – додав Михайло Дідух.