На бульварі Петлюри відновлять зелені зони, викладуть бруківку та встановлять дитячі майданчики

До «Народного контролю» звернулися  тернополяни, чиї діти навчаються у школі №22 та дитячому садку №30, які обурені тим, що бульвар Симона Петлюри, який веде до навчальних закладів ущент зруйнований.

«Ями настільки великі, що навіть обійти важко, а з дитячим візочком узагалі заледве можна  проїхати», – говорить молода мама Юлія.

За словами тернополянки Наталії Василівни, асфальт на бульварі укладати ще тоді, коли відкривали школу. Відтоді пройшло понад 30 років років – за цей час не було жодного ремонту.

«Ми зверталися в ЖЕК,  збирали підписи у мерію, щоб зробили на бульварі дитячий майданчик. Але, на жаль, міська рада нам відмовила. Сказали, що цим має займатися ЖЕК, а у ЖЕКу кажуть, що нема коштів», – говорить тернополянка Світлана.

Водночас журналістам «Народного контролю»  у міській раді повідомили: на 2016 рік заплановано капітальні роботи на бульварі Петлюри.

«На ремонт виділено мільйон гривень. Ми плануємо старе асфальтобетонне покриття змінити на бруківку, відновити зелені насадження та облаштувати відпочинкові зони для мешканців. Також хочемо встановити  два дитячі майданчики», –  запевнив заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міськради Андрій Дроздовський.