На Кіцманщині громада вимагає компенсувати збитки за знищений стихією урожай

Понад місяць тому у Стрілецькому Куті, що на Кіцманщині, стихія затопила понад два десятки домогосподарств та всю городину. Люди, які втратили увесь урожай, не знають як їм доведеться зимувати. Місцева влада пообіцяла компенсувати втрати, але поки не поспішає виконувати свої обіцянки.

Мешканці у розпачі звернулись на «Гарячу лінію «Народного контролю».

Просто серед села викопаний канал, цим потоком з лісу і принесло гори намулу, сміття, що опинилося у дворах.  Після цього його нарешті вперше почистили за останні  вісім років, – розповідають місцеві жителі. Додають  – тільки от урожай вже не повернути

«Голе тичиння!.. Ні квасолі, ні огірків. Городами йшли колоди! – розповів житель с. Стрілецький Кут Василь. – Як люди зможуть прожити? Колись повний підвал картоплі був, а тепер нема нічого».

 «Уже місяць минув, нам потрібно ремонт робити, чекаємо на реальну допомогу від влади, бо лише обіцянки не допоможуть», – додала жителька с. Стрілецький Кут Світлана.

Голодна зима – ось що чекає на стрілецькокутських людей. Кількаденний потоп забрав у селян урожай та пошкодив оселі.

«Затопило 27 «соток» городу, все опинилося під метровим шаром намулу. Що я їстиму зимою? Картоплі ж нема. Обіцяють чотири кубометри дров. То що, дрова їсти?», – обурюється житель с. Стрілецький Кут Віктор.

Як бути жителям Стрілецького Кута без продуктів, «Народний контроль» вирішив  з’ясувати у сільського голови. Журналістів чоловік запевнив – людей без їжі не залишать.

 «Ми компенсуємо частково збитки, у нас є така можливість, – переконує сільський голова с. Стрілецький Кут Михайло Боднарюк. – Я думаю, як все буде гаразд, ми до кінця цього місяця з людьми розрахуємось».

«Народний контроль» перевірить, чи дотримає чиновник слова.