На пр. Соборності, 10,12 та 16 відремонтують прибудинкову територію

До «Народного контролю» звернулись мешканці одразу кількох сусідніх будинків на проспекті Соборності у Луцьку. Люди скаржились на поганий стан міжбудинкових доріг. А відсутність зливової каналізації за дощової погоди перетворювала двір на океан з поодинокими острівцями.

«Стан доріг у нашому дворі, який налічує декілька дев’ятиповерхових будинків, жахливий. Люди не можуть не тільки пересуватись транспортом, але й нормально ходити. Вибоїни утворювалися роками», – каже місцевий житель Вадим.

Обурюється на дії комунальників і місцева жителька Леся: «Постійно викачують воду, обсипаються стіни… Ми живемо на першому поверсі, постійно у нас цвітуть стіни, ремонт роби не роби, проблема залишається і ніхто її не хоче вирішувати».

 Активістам «Народного контролю» у Департаменті ЖКГ пообіцяли – цього року зроблять принаймні частину доріг у цих дворах. Однак вже за місяць місцеві мешканці отримали на свої запити відповідь – у переліку дворів на капітальний ремонт лише будинки по проспекту Соборності 14 та 14а. Натомість ремонтні роботи біля будинків  10,12 та 16 цього року на сесії міської ради не були передбачені.

 Утім активність громади все ж довела міському голові та керівництву Департаменту ЖКГ необхідність ремонту усіх сусідніх дворів. Тож тепер з мешканцями проспекту Соборності узгодили передпроектну пропозицію облаштування їх прибудинкової території.

«Це передпроектна пропозиція, ми прийшли показати, що ми плануємо, послухати вас, що ви пропонуєте і тоді передаємо на виготовлення проекту», – зазначив Іван Кубіцький, директор Департаменту ЖКГ м. Луцька

 За словами жителів, вони надіються, що влада свої обіцянки виконає. І з дня на день розпочнеться  робота з освітлення, дерева, які заважають, будуть спиляні, відповідні служби приїдуть налагоджувати зливневу каналізацію та  нарешті почнеться капітальний ремонт дворів на Соборності.