«Народний контроль» і «Громадянська позиція» створили спільну політичну платформу

Політичні партії «Народний контроль» і «Громадянська позиція» утворили  спільну об’єднавчу платформу «Народної довіри» задля повного перезавантаження влади.

Про це сьогодні оголосили лідери демократичної опозиції Дмитро Добродомов та Анатолій Гриценко у Львові під час зустрічі із львів’янами.

«Країна потребує повного перезавантаження влади. Для цього є два методи. Перший – революційний. Ми проти нього. Зважаючи на зовнішнього ворога, Україна не переживе наступний Майдан. Другий метод – вибори. Але жодна з партій демократичної опозиції не готова самостійно повністю перезавантажити владу. Саме тому ми створюємо єдину платформу, яка приведе у владу порядних та професійних людей. Лише разом ми зможемо подолати олігархів та сформувати справжню патріотичну владу», – заявив лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов.

За словами лідера «Громадянської позиції» Анатолія Гриценка, передусім партії поєднують спільні цінності та погляди на зміни, які потрібно провести в країні.

«Ми ухвалили відповідальне рішення. Тепер «Громадянська позиція» і «Народний контроль» – на одній платформі, в одній команді, яка спільно пройде і президентські, і парламентські, і місцеві вибори. Ми маємо спільні цінності – і у внутрішній політиці, і у зовнішній. У процесі очищення країни від корупції і мародерства. І це підтверджено не заявами, а реальними кроками», – додав Гриценко.

Також, під час зустрічі було наголошено, що йдеться не про вливання однієї сили в іншу, а саме спільну платформу «Народної довіри», яка збере спільно дієвих, ефективних та порядних людей.

«Народний контроль» уже це робив напередодні місцевих виборів 2015 року: ми об’єднали волонтерів, журналістів, ветеранів АТО. Так робила й «Громадянська позиція». Ми чекаємо об’єднання всіх однодумців, представників демократичної опозиції у нашій платформі. Тільки разом ми зможемо провести повне перезавантаження влади!», – резюмував Дмитро Добродомов.