«Народний контроль» організував футбольний турнір у Надвірній

2 червня в м. Надвірна відбувся фінал турніру з міні-футболу серед молодшої вікової групи. Загалом в турнірі взяло участь 7 команд, з яких 4 вийшли у фінал. На змаганнях були присутні представники районної федерації з міні-футболу, представники телебачення, радіо, інтернет- та друкованих ЗМІ, Надвірнянської РДА.

Василь Кузюк, ініціатор заходу, керівник Надвірнянського міського осередку «Народного контролю», привітав переможців, а всім учасникам побажав майбутніх перемог.

«Ми, активісти «Народного контролю», вирішили провести цей турнір, присвячений Дню журналістики як подарунок представникам цієї професії. Всі ви дивитеся телебачення, читаєте газети, та за цим стоїть  кропітка праця журналістів. Тому ще раз вітаю всіх, причетних до ЗМІ», – зазначив Василь Кузюк.

Представники Яремчанського осередку «Громадянської позиції» також долучилися до свята спорту. Володимир Гергелюк, очільник обласного осередку «Народного контролю», привітав присутніх та представників ЗМІ з професійним святом.

«Журналіст – важлива професія, яка має своєю місією об’єктивно подавати нам інформацію для розуміння подій в Україні та світі, щоб якісно будувати нашу країну. Мені було дуже приємно спостерігати за грою: учасники показали не тільки майстерність, а й повагу один до одного. Важливо донести саме таку позицію – здорового способу життя, занять спортом, поваги до Бога та ближнього. Закликаю вас і далі йти до нових вершин, щоб прославляти себе, рідну Надвірнянщину та Україну в цілому», – підсумував Гергелюк.