«Народний контроль» стежить за ремонтом доріг у Ківерцях

У Ківерцях на вулиці Ціолковського  мешканці вкрай незадоволені «новими технологіями» ямкового ремонту дорожнього покриття. Розповідають, що дорожники асфальтний відсів сипали прямо на рівну дорогу.

Місцевий мешканець Сергій розповів журналістам «Народного контролю»: каміння, просякнуте смолою, поширилось і на його подвір’я, і навіть у хату, адже «нове» покриття чіпляється до взуття.

«Ми з жінкою і дітьми стали і перекрили дорогу», – згадує чоловік.

Підтверджує слова сусіда і ківерчанка Неля.

«Ми з дітьми одразу стали здирати цей насип. До чого він був, якщо дорога й так рівна і ямок немає?», –скаржиться жінка.

Місцеві мешканці відшкрябували відсів як могли. Зараз купи камінців лежать обабіч вулиці. Люди переконані, що таким псевдоремонтом мерія списує гроші.

«Тепер підрахувати, скільки було зроблено та вкладено коштів – неможливо. Цього не зробить жоден експерт. Напрошується висновок, що це просто найлегший спосіб вкрасти гроші», – каже місцевий мешканець Сергій.

По пояснення журналісти «Народного контролю» вирушили до міської ради. Там запевняють – хотіли як краще для людей та й поточний ремонт вулиці був плановий.

«Сума коштів, передбачена на поточний ремонт, абсолютно невелика – в межах 10 тисяч гривень. Якби люди не виходили і дали доробити, то вже б звершили роботи  Кошти, що лишилися, використаємо за призначенням», – запевнив журналістів міський голова Ківерців Володимир Жгутов.

Та активістам така позиція місцевої влади незрозуміла.

«Хочеться, щоб міська влада приділяла більше уваги вулицям, які потребують нагального ремонту, по яким людям дуже важко пересуватися, а не тим вулицям, де зроблений капітальний ремонт.Будемо надалі прискіпливо стежити як витрачаються гроші на ремонт доріг», – наголосила активістка «Народного контролю» Анна Мовяк.