Олена Дмитрієнко

Виборчий округ №34 (Львівська міська рада).

Виборчий округ №9 (Львівська обласна рада).

Координатор «Громадського руху «Народний контроль» у Сихівському районі Львова, помічник народного депутата України Дмитра Добродомова.

Народилася 18 листопада 1984 року. Юрист. Заміжня, виховує доньку.

Олена з перших днів була на львівському, а згодом на київському Майдані. Гасло, з яким іде по житті: «Годі стояти осторонь проблем чи то державних, чи то міських. Варто діяти, варто об’єднуватися. Пам’ятаймо — ст. 5 Конституції України: «Єдиним джерелом влади є народ». Лише разом зробимо більше!».

dmytrijenko

Першим кроком діяльності Олени Дмитрієнко, як координатора «Народного контролю», став контроль конкурсів щодо призначення керівників у ДФС та в управління юстиції Львівщини. Зараз відстежує діяльність призначених керівників.

Разом із журналістами та юристами «Народного контролю» Олена Дмитрієнко збирала підписи за усунення керівника ГУ Держземагентства у Львівській області Степана Ярмуса, адже виявилася низка доказів його зловживань на цій посаді. Зараз проти посадовця відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 КК України.

Також Олена Дмитрієнко надає громадянам безкоштовні юридичні консультації, вдалося вирішити вже понад сотню справ.

«Олена Дмитрієнко дуже допомогла мені. Завдяки її підтримці через два тижня після звернення я отримала субсидію на газ, житлово-комунальні послуги», — розповів львів’янин Степан.

dmytrijenko1

Завдяки Олені Дмитрієнко вдалося вирішити чимало проблем у Сихівському районі, про які розповідали місцеві мешканці. Приведено до ладу частину прибудинкових територій, ремонтуються дитячі майданчики.

«Передусім ми хочемо висловити велику подяку Олені Дмитрієнко за те, що вона небайдужа до проблеми дитячих майданчиків. Завдяки їй уже відремонтовано чотири дитячі майданчики, де тепер дітям і зручно, і безпечно гратися», — говорить сихівчанка Олександра.