Потрібно збільшити видатки на вчителів та медиків, а не на Адміністрацію Президента, – Добродомов

У проект держбюджету закладені мільярди гривень на Адміністрацію Президента, Генпрокуратуру та МВС, але жодних дотацій на відновлення економіки та субвенції бюджетникам.

Про це в ефірі телеканалу «РАІ» заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов під час робочого візиту в Івано-Франківськ.

«Видатки на Державне управління справами, структуру, яка обслуговує Президента, хочуть збільшити вдвічі. Те саме стосується ГПУ та МВС. «Народний контроль» проти такого розподілу коштів. Ми вимагаємо, щоб гроші віддали на освіту та медицину, відповідні поправки ми вже підготували», – сказав нардеп.

Добродомов додав, що частиною Антикризового плану «Народного контролю» є реформа держслужби, яка зменшить зарплати чиновникам.

«Спочатку потрібно підняти зарплату простим українцям, а потім – чиновникам. Державні службовці (міністр, депутат, Президент, – ред.) не можуть отримувати у 8 разів більше за мінімальну зарплату в країні. Неприпустимо, коли чиновник отримує сотні тисяч гривень, а прості українці – копійки. Якщо зараз мінімальна зарплата в країні 3200, чиновник не може мати більше 25 тис. грн.», – наголосив він.