Представник «Народного контролю» увійшов до складу постійної делегації України в Конгресі Ради Європи

 Відповідно до Указу Президента, сформовано делегацію України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, яка налічує 24 представники місцевого самоврядування.  Зокрема, до складу делегації увійшов голова львівського осередку «Народного контролю», депутат Львівської обласної ради Андрій Білоус.

Конгрес Місцевих та Регіональних Влад  – установа, що представляє місцеві та регіональні влади 47 держав-членів Ради Європи. Він складається з двох палат: Палати місцевих влад та Палати регіонів. Конгрес проводить свої пленарні засідання в штаб-квартирі Ради Європи у Страсбурзі, де розміщений його постійний секретаріат.

Конгрес представляє понад 200 тисяч європейських муніципалітетів і регіонів, будучи місцем для обговорення загальних проблем, обміну досвідом і розвитку взаємодії.

Головна мета Конгресу  – забезпечення участі муніципалітетів і регіонів у процесі європейської уніфікації та функціонування Ради Європи, просування демократії і співробітництвом між органами влади різних рівнів і різних держав

Конгрес займається такими специфічними питаннями як, наприклад, громадська безпека, міжкультурний і міжрелігійний діалог, міграція, культура, освіта та багатьма іншими. Через це Конгрес заохочує ефективну організацію місцевих та регіональних влад в усіх державах-членах Ради Європи, особливо у так званих «молодих демократіях», досліджує стан місцевої і регіональної демократії, ступінь реальної участі громадян в реалізації влади, представляє інтереси місцевих та регіональних влад при виробленні європейської політики, заохочує прикордонне співробітництво з метою встановлення та підтримання миру, толерантності і довгострокового розвитку, а також створення Єврорегіонів