Богдан Матківський

Богдан Матківський

Богдан Матківський

– Член депутатського об’єднання “Народний контроль”,
– Секретар Комітету ВРУ з питань економічної політики

До обрання в Парламент займався приватною підприємницькою діяльністю як фізична особа-підприємець. З 2008–2012 р. працював над впровадженням в Україні інноваційного, соціально-економічного проекту «Програма-ЗЕТ» та соціального «Сфера-ЗЕТ» на громадських засадах. З 2012 року працював як регіональний менеджер ТОВ «ЗЕТ-Україна», а у 2014 році посів посаду генерального директора ТзОВ «ЗЕТ-Автор».

З 2012 року є віце-президентом Благодійної організації «Сфера-ЗЕТ» та організатором доброчинних акції в містах Дрогобиччини, Львові та Києві. Значну увагу приділяє розвитку дитячо-юнацького спорту, популяризації здорового способу життя, виховання справжніх патріотів та захисників своєї держави, а також професійній підготовці творчої молоді України.

У листопаді 2013 року приєднався до акцій протесту на Київському Євромайдані. Був заступником сотника 12-ої сотні самооборони. В лютому 2014 року стає координатором Самооборони в Дрогобичі.

Після втечі Януковича, разом з 22 хлопцями із Дрогобиччини формує осередок Національної гвардії і проходить військовий вишкіл. З квітня по червень 2014 р. – учасник бойових дій АТО в м. Слов’янську, як командир 2-го взводу 2-ої роти 1-го резервного батальйону оперативного призначення ім. С. Кульчицького. Має особисті відзнаки та нагороди.

У жовтні 2014 року балотується по одномандатному виборчому округу № 121 і здобуває перемогу на виборах.

Уже як парламентар приєднується до роботи депутатського об’єднання “Народний контроль”. Є співавтором 10 законопроектів направлених на підтримку малого та середнього бізнесу, та прозорість ведення бізнесу.

Законотворча діяльність депутата

Декларація про доходи

Сторінка у Facebook