Топ-корупціонери мають сидіти довічно, – Добродомов

«Народний контроль» вимагає заборонити хабарникам виходити під особисте зобов’язання, заставу чи на поруки.
Про це в ефірі своєї авторської програми «Ми зможемо!» на 4 КАНАЛі заявив кандидат у президенти, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов.

«Вже три роки в парламенті лежить наш законопроект про довічне ув’язнення топ-корупціонерів. І там є надважливий пункт щодо заборони виходу під заставу для тих, хто звинувачується в корупції, чи хабарництві. Цей пункт схвалений експертним юридичним середовищем, спеціалістами САП та НАБУ. Це така лазівка, яку використовують корупціонери. Чого лише вартий приклад Насірова», – зазначив Добродомов.

Також він додав, що суддів потрібно обирати на загальних виборах.

«Протягом 2018 року за рішенням суду у корупціонерів у бюджет конфіскували $5010. Ця сума – смішна. Вони крадуть мільярди, а для демонстрації результатів своєї робити показують, що повернули державі копійки. Суддів потрібно обирати на виборах. Тоді з’явиться шанс, що ми нарешті знайдемо незалежних та професійних суддів. Антикорупційна та судова реформи мають бути основою змін в Україні. Без них інші ініціативи не працюватимуть.», – наголосив лідер «Народного контролю».