У Черкасах біля входу у ЦДЮТ встановили пандуси

Завдяки втручанню «Народного контролю» у Черкасах біля центральних сходів Центру дитячої та юнацької творчості встановили пандус, який полегшить пересування із дитячими візочками чи людям із обмеженими можливостями.

Про необхідність встановити біля ЦДЮТ пандус черкащани  говорили давно. Щоправда, міська влада не надто дослухалася до побажань містян. Відтак останні звернулися по допомогу до «Народного контролю».

Як розповідала місцева мешканка Світлана, їй часто доводилося просити перехожих, щоб ті допомогли піднімати візочок з малюком.

«Самій дуже важко підняти візочок, але якби біля сходинок був пандус, то  заїхати із візочком до ЦДЮТ було б простіше», – переконана жінка.

«Заїзд є, але він зовсім не придатний для інвалідного візка, – додав Тарас, який із дитинства прикутий до інвалідного крісла. Згадує, у дитинстві батьки часто возили його на заняття в гурток у ЦДЮТ, але як тоді, так і тепер долати сходи до центрального входу неможливо.

Ще наприкінці весни директор ЦДЮТ Олег Забєлін пообіцяв журналістам «Народного контролю» виправити ситуацію і до кінця літа встановити пандус. Свого слова дотримав.

«Як і обіцяли, встановили гранітний пандус, який дозволить мамам із візочками легко добиратися до входу у Центр. Окрім того, додатково облаштували ще два пандуси, які ведуть до ЦДЮТ», – повідомив Олег Забєлін.

«Завдяки журналістам «Народного контролю»  вдалося вирішити проблему, яка турбувала багатьох», – задоволена результатом черкащанка Анна.