У Херсоні АТОвцям виділили землю без підведених комунікацій

Минулого року Херсонська міськрада у мікрорайоні Таврійському виділила сім’ям загиблих в АТО, а також демобілізованим військовослужбовцям землі, гарантовані державою. Але поки що люди не можуть нічого ані будувати, ані саджати, адже до ділянок не підведено жодних комунікацій.

«Ми з чоловіком почали заливати фундамент, оскільки тут немає комунікацій, ніяких робіт продовжити не можемо», – розповідає Вікторія, сестра загиблого в АТО бійця.

Вікторія додає: міськрада вже навіть виділила певні кошти, аби провести світло та воду, але нічого для цього не роблять.

«Мені надіслали на мій запит відповідь: підприємство «Геополіс» розробило повністю проект на проведення комунікацій. На всі роботи потрібно близько 26 мільйонів гривень. Міська рада цього року виділила лише 500 тисяч гривень. Втім жодних робіт досі не розпочато» , – продовжує Вікторія.

Команді «Народного контролю» в управлінні капітального будівництва Херсонської міськради пояснили, що зволікають через проблеми із проведенням тендеру.

«Ми провели тендерну процедуру, в якій брало участь п’ять організацій. Однак, переможця ми не вибрали, тому що  мали неякісну документацію. Попри те, в бюджеті передбачено півмільйона гривень, які використаємо  в будь-якому випадку», – повідомив керівник управління капітального будівництва Херсонської міськради Василь Карауш.

Щоправда, визнав: на півмільйона гривень зможуть зробити не багато, адже лише на водопровід потрібно 13 мільйонів гривень. Відтак остаточне слово щодо виділення грошей ще мають сказати депутати на сесії міськради.