У Луцьку Добродомов представив Антикризовий план «Народного контролю»

Основна задача партії – це подолання бідності та створення робочих місць.

Лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов відвідав з робочим візитом м. Луцьк.

Депутат провів ряд зустрічей, зокрема з працівниками комунального підприємства електротранспорту, а також колективом «Луцьктепла». Також Добродомов зустрівся з громадою міста.

«Ми вже зареєстрували пакет законопроектів, які можуть наповнити бюджет та подолати бідність у країні. Але уряду це не цікаво, адже ми хочемо змусити олігархів платити гроші в бюджет. А сьогоднішня влада чітко працює на тих олігархів», – наголосив Добродомов на зустрічі з лучанами.

Як приклад він навів рішення Комітету соціальної політики ВРУ, який відхилив законопроект «Народного контролю» щодо впровадження мінімальної галузевої зарплати працівникам експортоутворюючих підприємств.

«Йдеться, насамперед, про три сфери: металургійну, агро та машинобудівну. Адже частка експорту саме цих галузей складає понад 30% від усього, що постачає наша держава на ринках ЄС та Китаю. Протягом останніх трьох років курс долара зріс утричі. Продукцію за кордоном реалізовують по світовим цінам – у гривневому еквіваленті – за втричі підвищену ціну. Натомість заробітні плати працівникам на підприємствах, які експортують продукцію за кордон, платять так само, як і чотири роки тому. Як підсумок, український робітник отримає зарплату в 7-12 разів меншу, ніж його колега в Польщі, який виробляє аналогічну продукцію і реалізовує за ту саму вартість», – заявив Добродомов.

Він додав, що у разі підняття галузевої мінімальної зарплатні (вдвічі більшої за мінімальну), у цих сферах удвічі зростуть надходження в бюджет коштом податку на ці зарплати. Тож буде реальна можливість підняти пенсії та виплати лікарям, вчителям та іншим бюджетникам.