У Луцьку не дозволили будувати багатоповерхівки поруч з індивідуальною забудовою

У Луцькій міській раді не надали дозволу на розробку проекту детального плану території в межах вулиць Берестова, Попова та водоохоронної зони річки Омелянівка.
Про це йшлося у середу, 29 травня, під час сесії.
Керівник фракції «Народний контроль» Павло Данильчук поцікавився, хто є замовником розроблення детального плану забудови території.
Разом з тим, депутат наголосив, що відповідно до проекту на приватних ділянках має бути три будинки на 5 поверхів, але це район, де розташовані індивідуальні житлові будинки, тому згідно з законодавством, там можна будувати лише 4 поверхові будинки.

«Ми камуфлюємо під погодженням детального плану бажання когось там будувати. А люди з того мікрорайону навіть і не знають про це», – наголосив обранець громади.

Як з’ясувалося на сесії, замовником розроблення ПДП виступила фірма «Рівер Парк ЛТД», повідомив керівник управління капітального будівництва Леонід Карабан.
Натомість депутат від «Народного контролю» Анна Мовяк розповіла, що ця фірма має податковий борг та зареєстрована в Луцькому районі, тож податки йтимуть не у міську казну.
Як наслідок, після двох повторних голосувань не вистачило для ухвалення рішення голосів.