У Вінниці на місці тубдиспансеру хочуть звести елітну новобудову, – Добродомов (+ відео)

На малій батьківщині Президента і Прем’єра хочуть ліквідувати протитуберкульозний диспансер. На його місці чиновники вже планують «елітну» забудову,  хворих же хочуть відселити до породіль.

Про це сьогодні на брифінгу у парламенті повідомив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов.

«Мотиви ліквідації диспансеру очевидні! Це гарна паркова зона, де вже поруч  побудували тенісні корти і деякі приватники просто хочуть привласнити ці землі для будівництва, не розуміючи того, що цей тубдиспансер перебуває там вже майже 100 років. Будувати там, а тим паче жити просто не можливо», – констатував парламентар.

Окрім того, за словами мешканців Вінниці, подейкують, що диспансер хочуть перенести у стару частину міста, де поруч знаходяться  і половий будинок і дитячий садок. Тож можна лише уявити наслідки такого сусідства.

«У місцевому бюджеті вже зникла стрічка щодо фінансування цього диспансеру – ще до того, як прийняли рішення про його ліквідацію. Крім того, закриття диспансеру призведе до звільнення 83 кваліфікованих працівників», – резюмував парламентар.

Депутати «Народного контролю» вимагають не допусти ліквідації тубдиспансеру у Вінниці та закликали в. о. Міністра охорони здоров’я Шафранського, Прем’єр-міністра Гройсмана негайно втрутитися у ситуацію.