Харчування_n1

В Рівненській ОДА визнали, що не можуть організувати своєчасне харчування діток-чорнобильців

Такого висновку можна дійти з відповіді голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка на депутатський запит Дмитра Добродомова щодо фінансування пільгового харчування учнів 1-4 класів навчальних закладів Володимирецького району.

Те, з чим жителі Володимиреччини зіштовхнулись та прийшли до приймальні народного депутата в Рівному і що пропонувалось в листуванні з органами місцевого самоврядування та відповідними управліннями, Рівненська ОДА пропонує врегулювати Міністерству освіти і науки та Міністерству охорони здоров’я.

 «Наприкінці навчального року Рівненська ОДА вирішує звернутись до профільних міністерств, аби ті внесли доповнення до Порядку організації харчування дітей. ОДА пропонує безкоштовно харчувати дітей на підставі заяв батьків з дня призначення допомоги та призначати відповідну грошову компенсацію в разі, якщо таке харчування налагодити не є можливим. І це логічно, бо в місцевих школах директори встановлюють свої правила – не проблема батьків, що управління соцзахисту місяцями передають їхні документи в Рівне, в Центр нарахування соцвиплат. А, головне, де недопрацьовує виконавча влада? Чого це не зробити на початку навчального року, а думати до кінця навчального?», – резюмував помічник-консультант народного депутата Дмитро Сільман.

Крім того, у відповіді на інший запит народного депутата до Держаудитслужби стсосовно порушеної проблеми вказується, що після отримання ними інформації від «Народного контролю», Західний офіс Служби ініціюватиме ревізію фінансово-господарської діяльності Управління освіти, молоді та спорту Володимирецької РДА в четвертому кварталі поточного року.

відповідь_Рівне_Держаудитслужба_13.04.17_1

відповідь_Рівне_Держаудитслужба_13.04.17_2 відповідь_Рівне_ОДА_24.03.17_Харчування дітей_1 відповідь_Рівне_ОДА_24.03.17_Харчування дітей_2