Викладачі ЧДТУ звернулись по допомогу до «Народного контролю»

Уже понад два місяці на перехресті вулиць Чехова та Гоголя у Черкасах відкритим залишається зливовий каналізаційний люк. Врешті викладачі Черкаського державного технологічного університету, гуртожиток якого розташований поруч, попросили втрутитися у ситуацію «Народний контроль».

Працівники ВИШу розповіли, що телефонували на «гарячу лінію» адміністрації  міста, де обіцяли вжити заходів та проблема залишилася актуальною.

Лаборант кафедри Світлана Приходько каже, що поруч знаходиться пологовий будинок та дитяча поліклініка, тому часто проходять вагітні жінки.

«Ми сподіваємось, що найближчим часом ця проблема буде усунена», – говорить викладач кафедри Сергій.

Чому чиновники ігнорують прохання людей і коли яму на пішохідному переході перехрестя Гоголя-Чехова закриють, журналісти «Народного контролю» з`ясовували у міськвиконкомі.

Начальник управління інфраструктури міста Сергій Отрешко зазначив, що про цю проблему відомо місцевій владі та її скоро вирішать.

«Єдиний нюанс – необхідна нестандартна решітка для даного люку. Тому прямо зараз проблему не вирішити. Але упродовж тижня, максимум 10 днів, закриємо каналізацію», – заявив Сергій Отрешко.

Команда «Народного контролю» обов’язково перевірить, чи закрили «чорну яму» в обіцяний термін.