Влада не готова до реального запуску Антикорупційного суду, – Добродомов

При цій владі Вищий антикорупційний суд не винесе жодного вироку корупціонерам.

Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов в коментарі телеканалу «112 Україна».

«Суб’єктом законодавчої ініціативи у питанні Антикорупційного суду виступає виключно президент. Він всілякими способами затягував прийняття відповідного законопроекту. Ще раніше він взагалі говорив, що нам не потрібний Антикорупційний суд. Потім були розмови про якийсь зовнішній вплив. Тепер почались дискусії щодо оскарження законопроекту у Конституційному суді. Влада просто не готова до практичного запуску суду», – розповів він.

Добродомов наголосив, що надзвичайно важливо ухвалити два наступні законопроекти, які можуть появитися у Раді в четвер.

«Зараз є закон про запуск Антикорупційного суду, а закону про його створення немає. Потрібно підтримати законопроекти, які створюють суд, а також вносять поправки до судоустрою. Таким чином ми дамо шанс на створення незалежного суду. Проте я переконаний, що при цій владі Вищий антикорупційний суд не винесе жодного вироку корупціонерам. А вже при наступній адекватній владі та парламентській більшості ми зможемо реально запустити цей суд», – констатував нардеп.