Завдяки «Народному контролю» на Тернопільщині не закриють дитячий санаторій

Кременецький обласний дитячий психоневрологічний санаторій отримав фінансування від Тернопільської обласної ради завдяки принциповій позиції фракції «Народний контроль».

Чиновники планували ліквідувати заклад, а територію продати.

«Протягом усього року ми відстоювали санаторій. Ми направили ряд звернень і до обласної влади Тернопільщини, і в профільні міністерства. Це яскравий приклад того, що на сьогоднішній день так звана медична реформа абсолютно не працює. Скорочення працівників та лікарень – ось поки що єдиний результат роботи Супрун. Та завдяки нашій позиції і у Верховній Раді, і нашій фракції в Тернопільській облраді нам вдалося відстояти санаторій», – зазначив член депутатської групи «Народний контроль» у ВРУ Андрій Антонищак.

Він додав, що вже було створено відповідну ліквідаційну комісію санаторію, яка протягом трьох днів після рішення облради виставила б територію санаторію на продаж.

«Сьогодні нам таки  вдалося остаточно відстояти санаторій. Для нашої фракції, збереження  санаторію, де проходили реабілітацію та оздоровлювалися дітки, це надзвичайно принципова позиція. Нам вдалося закласти відповідні кошти на обслуговування санаторію наступного року», – додає голова фракції «Народний контроль» у Тернопільській облраді Володимр Болєщук.