markin_zhir_chabanenko

Активісти шукали наркотичний слід у кабінетах правоохоронців Дніпродзержинська

Активіст ГО «Краще Разом» і представник «Громадського руху «Народний контроль» Віталій Маркін повідомив про підозрілу ситуацію, яка виникла навколо торгівлі наркотиками в Дніпродзержинську, –  інформує місцеве видання “Событие”.

«14 серпня я написав заяву, в якій вказав, що місцева «наркоторговка», яка перебуває під домашнім арештом, продовжує поширювати наркотики прямо зі своєї квартири, – розповів  Маркін. – За цим фактом Дніпродзержинська міліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 307. 18 серпня матеріали направили до прокуратури Баглійського району, щоб отримати згоду на проведення контрольної закупівлі. На цьому справа із незрозумілих причин загальмувала. Хоча, за законом, операція мала пройти упродовж 10 днів».

Понад те, як додав Віталій Маркін, стало відомо, у Баглійському районі не було доведено до кінця жодного кримінального провадження за 307-ю статтею.

27 серпня представники «Народного контролю» Віталій Маркін і Наталія Жир вирушили до прокуратури Баглійського району. Прокурора, який займався цією справою, активісти не застали на робочому місці. Втім із активістами до кінця робочого дня погодився поговорити заступник прокурора Баглійського району Сергій Чабаненко. , який сказав, що буде готовий відповісти до кінця дня.

О 16:00 громадські працівники дізналися, що справу вже передали до суду для отримання ухвали на контрольну закупівлю. За словами Сергія Чабаненко, мета прокуратури – ретельно вивчити справу, щоб відкинути помилки, яких припустилися слідчі.

Також редакції газети «Собитія» стало відомо, що після візиту активістів, працівники прокуратури побували у Баглійському РВ та висловили крайнє невдоволення.