Alfa Jazz Fest у Львові потрібно відмінити, – Мусій

Через критичну ситуацію зі сміттям, яка виникла у Львові, та епідеміологічну загрозу необхідно скасувати проведення Alfa Jazz Fest.

Про це в коментарі УНН заявив член групи «Народний контроль» у ВРУ, заступник голови Комітету з питань охорони здоров’я Олег Мусій.

«Відмінити фестиваль – це єдине правильне рішення. Я б не рекомендував людям їхати у Львів на цей фестиваль з ознаки власної безпеки і саме в епідеміологічному розумінні, тому що розповсюджувачі всякої зарази і бродіння сміття не сприяють атмосфері проведення фестивалю», – сказав нардеп.

Мусій підкреслив, що тисячі потенційних відвідувачів заходу можуть сприяти створенню негативної епідеміологічної ситуації.

Він зазначив, що санепідемслужба належним чином на ситуацію, яка виникла у Львові, не реагує.

«Вона мала б взагалі оголосити Львів зоною екологічної катастрофи в державі, а не на словах – хочуть-хочуть, а оголосити не можуть. Ситуацію, яка склалася у Львові зі сміттям повинен насамперед вирішувати міський голова. Але ми бачимо, як його безгосподарністю скористалася Банкова, і тепер проблему перенесли в політичну площину. Поки політики змагаються за рейтинги, страждають львів’яни», – наголосив нардеп.