Богдан Матківський зустрівся із виборцями Дрогобиччини на Львівщині

Народний депутат України, член політради партії «Громадський рух «Народний контроль» Богдан Матківський зустрівся зі своїми виборцями у Підбужі, Сторона і Нагуєвичі  Дрогобицького району на Львівщині. Зокрема, він відзвітував, що вже  вдалося зробити у вирішенні нагальних для громад питань.

Так, у Нагуєвичах, які хочуть об’єднати із сусідніми селами, народний депутат пообіцяв, що відстоювати адміністративну незалежність населеного пункту. Ще Богдан Матківський повідомив, що йому вже вибити від Кабміну понад 5 млн. грн. для реконструкції із добудовою школи у с. Ролів, сподівається, що вже незабаром буде і фінансування на завершення будівництва школи у Стороні. Також під контролем нардепа перебуває ремонт місцевого моста і дороги до Дрогобича.

За словами Матківського,  цьогоріч на  ремонт доріг вдалося вибити для Львівщини 200 млн. гривень, хоч в Державному бюджеті кошти на це не були закладені.  «Також я вестиму переговори з інвесторами щодо участі в ремонті доріг на території округу», – додав Богдан Матківський.

У всіх населених пунктах, де провів зустрічі депутат, люди говорили про проблему дотримання прав учасників АТО. Наприклад, У Стороні виборці розповіли  про Стрийське АТП, яке не виконує вимог законодавства щодо пільгових перевезень. Йшлося, зокрема, про дітей з багатодітних сімей, учасників АТО та ін. категорії пільговиків, яких мають перевозити безплатно без обмежень.

За словами Богдана Матківського,  випадки, коли йдеться про порушення інтересів захисників України, будуть і на його особистому контролі, і всієї депутатської групи у ВРУ «Народного контролю».