До влади мають прийти найкращі представники громадянського суспільства, – Добродомов

У 2019 році Україна має шанс знищити стару, корумповану систему, яка вже 27 років тримає нас у заручниках.

Про це заявив лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов у коментарі телеканалу «112 Україна» під час 12-го Форуму «Європа-Україна», що відбувається у польському Жешуві.

«Велику увагу на Форумі приділяють виборам в України та ролі громадянського суспільства у них. Я пишаюся тим, що в Україні воно сформувалося. Пройшло дві революції та обрало шлях змін. Проте зараз при владі представники тієї старої системи, проти якої і виступили люди. Зараз на нас чекають президентські, а потім парламентські вибори. І це наш шанс привести до влади найкращих представників громадянського суспільства», – пояснив лідер «Народного контролю».

Він додав, що потрібно дати можливість змінити країну молодим людям, волонтерам та патріотам.

«Старі політики закидають, що у нас немає досвіду. У 2015 році разом із однодумцями ми створили політичну партію «Народний контроль». Вона стала відритим майданчиком для волонтерів, журналістів, громадських активістів, ветеранів АТО та малих підприємців. Ми отримали понад 500 мандатів довіри у різних місцевих радах. І на сьогоднішні наші депутати найкраще справляються зі своєю роботою. Чого вартує лише одне місто Дрогобич, де мер від «Народного контролю». За три роки місто докорінно змінили. Воно входить у список найпрозоріших міст країни», – наголосив Дмитро Добродомов.