Добродомов: Формування влади, якій довірятиме народ, потрібно починати із обрання місцевих рад

Минулого тижня, 10 вересня, народний депутат України, лідер політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитро Добродомов побував із робочим візитом у Житомирі. Під час перебування в обласному центрі, він зустрічався з представниками громади
На зустрічі із народним депутатом житомиряни жваво обговорювали ситуацію в державі, озвучували проблеми, які їх турбують найбільше, цікавилися, як можна змінити ситуацію в країні. На думку Дмитра Добродомова, починати формування влади, якій довірятиме народ, треба з обрання саме місцевих рад. Відтак порадив містян зважено і мудро поставитися до місцевих виборів 25 жовтня.

«Якщо порівняти фото ідейних лідерів Помаранчевої революції та Революції Гідності, то побачимо незмінні обличчя. Політики, які не виправдовують сподівань і довіри українців, щоразу приходять до влади. Час змінювати цю безглузду закономірність. Потрібно обирати нових людей, які не були при владі, не причетні до махінацій, корупції, та водночас, мають авторитет серед співвітчизників. Ідеться про активістів, діячів – професіоналів, які працюватимуть на благо громади. Саме з таких людей і сформовано «Народний контроль», – зазначив Дмитро Добродомов.

1
Про перспективи перезавантаження місцевої влади Дмитро Добродомов і голова Житомирської обласної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Світлана Пахольчук говорили і в ефірі програми «Кут зору».

«Уже є прийняті ефективні закони, але вони не працюють. На місцях потрібна надійна команда патріотів, що забезпечить виконання і дієвість законодавства. Активісти «Народного контролю» для цього і йдуть у місцеві ради. Це люди, які готові брати на себе відповідальність і працювати. Врешті вони вже не раз доводили свою ефективність», – заявив Дмитро Добродомов.

«Наші активісти без будь-яких важелів чи мандатів часто роблять більше, аніж посадовці. На Житомирщині ми об’єднали громадських активістів, волонтерів, діячів, які мають довіру в громаді. Суспільство потребує нових людей у владі, але не нових облич у старій системі», – підтримала думку і Світлана Пахольчук.

6

Також у Житомирі Дмитро Добродомов зустрівся зі слухачами Школи молодого депутата – регіонального освітнього проекту підготовки молодих лідерів до роботи в органах місцевого самоврядування. Народний депутат розповів, чим «Народний контроль» суттєво відрізняється від інших політсил. Передусім стилем роботи.

8
«Ми ставили за мету допомогти молодим активним людям зорієнтуватися в політичній площині. Приємно, що від початку існування навчальної групи не покинула курсу. Понад те, чимало слухачів виявили бажання працювати в команді «Народного контролю». По завершенні роботи Школи ми розглянемо можливість їхнього балотування від нашої партії», – повідомила Світлана Пахольчук.
«Саме в Школі я отримала змогу спілкуватися з авторитетними діячами, народними депутатами, політтехнологами. Почула багато цікавого про особливості роботи в радах, дізналася інформацію, яку не знайти в книгах та брошурах», – поділилася враженнями від навчання слухач Школи молодого депутата Христина Денисюкова.  «Активісти «Народного контролю» на Житомирщині демонструють ефективну роботу, тому готові йти працювати у владу. На моє переконання, ці люди відповідально працюватимуть у місцевих радах, вони готові брати на себе відповідальність за те, що відбувається, готові вирішувати проблеми та запустити дієвий механізм під назвою «місцеве самоврядування»», – резюмував Дмитро Добродомов.