dd_podr1

Добродомов: У відповідь на викриті корупційні схеми олігархи розпочали інформаційну війну

Олігархи, задіяні у корупційних схемах, використовують власні медіаресурси, щоб очорнити тих, хто їх викриває.

Про це заявив народний депутат, секретар комітету Верховної ради з питань запобігання та протидії корупції, лідер партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитро Добродомов в ефірі програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер».

Добродомов зауважив: парламентська група «Народного контролю» зацікавилася сумнівними тендерами на закупівлю пального для держпідприємств.

 «Ідеться про мільярди гривень. Це величезна корупційна схема, яка була розкрита нашою депутатською групою щодо закупівлі державним підприємством «Укрзалізниця» за останні роки пального за завищеними цінами. З`ясувалося, у цьому бере участь фірма WOG, за якою стоять олігархи: Лагур, Івахів, Димінський.  Понад те, на АЗС WOG торгують нафтопродуктами, у тому числі й російського походження. Тобто торгують з країною-агресором. Ще один момент, уже згаданий Димінський відомий ще й тим, що заграбастав 27 га Яворівського полігону і будує там собі нове «межигір’я».  У той час, як на Яворівському полігоні не вистачає місця для учасників АТО», –  розповів Дмитро Добродомов.

Він також наголосив, що розкриття корупційних схем неабияк дратує олігархів. Використовуючи власні інформаційні ресурси, вони вводять в оману людей.

«На своїх інформаційних каналах починають звинувачувати у нереальних справах, наприклад, мене у тому, що маю купу нерухомості», – зазначив Добродомов, додавши, що такі наклепи можна легко перевірити і спростувати. Позаяк, з 6 жовтня почав діяти Закон про відкриття реєстрів власності, співавтором якого є Добродомов.

«Власне,  цей Закон і був створений для того, щоби можна було пересвідчитися в тому, хто і якою нерухомістю володіє», – наголосив народний депутат.