Добродомов: ВРУ має рекомендувати Президенту відмовитися від відводу військ на сході

Група народних депутатів, серед яких і секретар Антикорупційного комітету Дмитро Добродомов, підготували проект Постанови із пропозицією ВРУ рекомендувати Президенту Петру Порошенку відмовитися від відводу військ від лінії розмежування на сході країни.

Проект зареєстровано у ВРУ під номером 2452а.

Зокрема депутати пропонують парламенту рекомендувати Президенту не допустити відводу Збройних сил та інших законних збройних формувань з їхніх районів дислокації для створення демілітаризованих зон на підконтрольних Україні територіях.

Окрім того, у проекті пропонується рекомендувати Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ і Державній прикордонній службі забезпечити постійне перебування військових і правоохоронців на території Донецької і Луганської областей, які залишаються під контролем України.

На думку авторів проекту, прийняття Постанови підвищить ефективність захисту національних інтересів України, не допустить втрати ефективного контролю над частиною територій держави.

«Єдиним гарантом безпеки, порядку та збереження суверенного контролю України над вище зазначеними територіями є постійне перебування військових формувань України в Донецькій та Луганській областях», – переконані автори проекту Постанови.