Євген Путилін

Виборчий округ №8 (Вінницька міська рада).

 Народився 15 липня 1980 року у місті Магадан Російської Федерації. У шість років переїхав з родиною у Вінницю. Громадянин України. Юрист, закінчив Київську академію муніципального управління.  Одружений, виховує сина.

«Я хочу реалізувати свої знання та досвід. Довгий час працював юристом у Вінницькій міській раді, доки не звільнився за власним бажанням. Працювати за нинішньою системою – побори, корупція, затягнення розгляду будь-яких звернень громадян – не можна. Я бачу багато шляхів вирішення цих проблем, саме тому йду в депутати, – каже Євген Путилін.

Євген Путилін за свою професійну адвокатську діяльність здобув чимало почесних грамот від Вінницького виконкому та міської ради, Ради адвокатів  Вінницької області, дипломів від засобів масової інформації за співпрацю з роз’яснення законодавства. Зокрема три роки співпрацював з журналом «Автохауз». З 2012 року – член Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури у Вінницькій області.

«У Вінниці потрібно повністю реорганізувати діяльність дозвільного офісу, фактично «прозорого офісу», де вирішення питань людей затягується на місяці та роки. Потрібно, щоб людина один раз звернувшись з необхідним пакетом документів, могла вирішити п’ять-шість питань одразу чи упродовж року. Так має працювати міська рада», – каже Євген Путилін.

 Передусім чоловік планує, коли стане депутатом, почати  вирішувати проблеми свого округу.

«У більшій частині – це приватний сектор, де немає ні водопроводу, ні каналізації. Дороги в  такому стані, що й дорогами їх важко назвати. Нема дитячих майданчиків і місць для відпочинку. До найближчого магазину людям необхідно добиратись по кілька кілометрів. І всі ці питання має вирішувати влада, яка працює для людей», –  переконаний Євген Путилін.