Хочуть призначити «ручного» директора «Луцьктепла», – Данильчук

На державному комунальному підприємстві «Луцьктепло» протягом двох місяців Луцька міська рада проводила перевірки.

Про їхні результати розповіли під час виконкому 5 червня, де розглядали питання про звіт директора підприємства Валентини Малютіної. Підтримати керівника прийшли працівники «Луцьктепла», які прийшли на засідання. Їх обурила озвучена інформація про перевірку. Вони скандували «Ганьба!».

На думку депутата Луцькради Павла Данильчука, який виступив на захист Валентини Малютіної, перевірки свідчать про намагання звільнити самостійного й ефективного директора, тож закликав міську владу припинити «кошмарити» підприємство.

«Я не пригадую, щоб такі перевірки відбувалися на інших комунальних підприємствах. Це більше виглядає як «кошмарення» колективу, щоб вони постійно переживали, що на них чекає. Також у мене є підозра, що потрібно завести свого «ручного» директора, який ухвалюватиме «правильні» рішення, який слухатиметься керівництво, і, можливо, у перспективі доведе підприємство до банкрутства, щоб його приватизували потрібні люди за копійки. У мене таке є відчуття. Бо такі спроби були 5 років тому», – сказав Данильчук.

Він наголосив, що директор Валентина Малютіна має підтримку колективу, а цього не було за інших керівників, і при цьому відбуваються реальні кроки щодо реформування ДКП.

Директор ДКП «Луцьктепла» вважає, що перевірка була зрежисована і напрочуд некомпетентна.

«Звантажувалися повністю бази підприємства та персональні дані на флешку. Я теж маю сумніви щодо фаховості перевірки, бо підприємство складне як технологічно, так і нормативно. Ми намагалися це пояснити, бо ви знаєте про наші заблоковані рахунки, та саме через інвестиційний рахунок нам доводилося проводити операції», – сказала вона, звертаючи увагу на знайдені порушення у фінансовій діяльності підприємства, які озвучили виконкому.

Також Малютіна додала, що підприємство має подяку від Міністерства регіонального розвитку та ЄБРР за співпрацю, а натомість від міської ради отримує догану за ведення діловодства від Григорія Пустовіта.

Як наслідок, виконкомівці не підтримали звіт директора ДКП «Луцьктепло». Хоча у березні цьогоріч цей звіт був підтриманий.