Лише сильна економіка зможе подолати бідність, – Добродомов

Необхідно проводити покрокову економічну реформу з відновлення промисловості, націоналізації стратегічних підприємств та створення нових робочих місць.
У Черкасах, під час зустрічі з мешканцями міста, лідер «Народного контролю», народний депутат Дмитро Добродомов представив Антикризовий план, який зможе подолати бідність у країні.
«Економічний добробут держави – це кількість працевлаштованих громадян та їхнє соціальне забезпечення. Коли я слухаю, як керівники держави розповідають про ріст економіки, я говорю, щоб приїхали до простих людей, поїздили по областях і запитали в людей, як їм живеться. А зараз відбувається страшне недофінансування ПТУ, лікарень, комунальних підприємств. Ось реальний результат так званих реформ», – наголосив він.
Добродомов додав, що народних депутатів мають обирати максимум на два терміни.
«Нам потрібна велика політична реформа, «Народний контроль» виступає за обмеження кількості термінів перебування на посаді народного депутата до двох. У нас є такі депутати, які по 20 років сидять у парламенті і весь цей час отримують депутатську зарплату. А потім ми бачимо в їхніх деклараціях мільйонні статки. Вони пояснюють, буцімто їм дають у борг. Ми й далі принципово вимагаємо повного скасування депутатської недоторканності. Наша група у Верховній Раді в повному складі голосувала за зняття недоторканності. Ми наполягаємо на якнайшвидшому розгляді законопроектів у Конституційному суді, повернення в залу парламенту та голосування за остаточне скасування ганебної недоторканності», – сказав він.