Мешканці смт. Устинівка та «Народний Контроль» вимагають припинити вирубку дерев у парку

В Устинівці, у центральному парку почали вирубувати дерева. Тут від них залишаються тільки опилки. Люди вимагають припинити знищувати насадження та відновити сквер. Мешканці звернулися до Народного Контролю.

Раніше у цьому парку, в центрі Устинівки, було затишніше, за останні роки тут позрізали зо два десятки дерев.  Місцеві жителі обурені – знищують здорові дерева. Підозрюють, що на цьому місці  готують майданчик під забудову.

Мало не зі сльозами на очах Петро Миколайович розповідає: «Ми відмічаємо практично всі свята, збираємося всім селищем, мешканці приходять сюди з дітьми. Відмічаємо день села, інші свята і все святкування відбувається саме тут, в цьому парку. Ось подивіться на ці пеньки (показує рукою). Біля них лежить зовсім свіжа стружка, і по тим пенькам видно, що дерева були потужні, надзвичайно міцні,  які ще тисячу років могли б простояти… Ми хочемо щоб це неподобство припинилося, щоб не знищили хоч те що залишилося!»

Подивитися на знищені дерева Народний Контроль веде сільського голову – Ігора Пенькова. Журналістів народного контролю він запевняє, що спилюють лише сухі або пошкоджені дерева. Замість них обіцяє восени висадити з шість десятків каштанів. Щодо забудов, то жодних їх у парку не буде.

«Прийнято рішення депутатів: парк не надавати ні під яку забудову, однозначно. Звернення були – бажали тут щось побудувати, та депутати відповіли, що цей парк існує для громади!» – сказав сільський голова.

Народний контроль наглядатиме аби чиновник дотримав свого слова.