На Черкащині продовжується дерибан землі (+відео)

Спільна заява Черкаської міської Спілки ветеранів Афганістану, Громадської спілки «Черкаська обласна Спілка ветеранів Афганістану та учасників бойових дій», Громадської організації «Ветерани війни Сходу», Черкаської обласної організації ПП «Громадський рух Народний контроль»:

12 та 13 червня ми стали свідками наглого шахрайства!!!

При масовій відмові учасникам бойових дій у забезпеченні землею сільгосппризначення (2 га), у 1-й державній нотаріальній конторі та інших приватних нотаріусів міста Черкаси, протягом двох діб, масово, за одноразову матеріальну винагороду, на осіб м’яко кажучи маргінальної зовнішності, оформлювались доручення на отримання земельних ділянок. Тут же, на одну й ту саму людину оформлювалось передоручення на, фактично, ПОВНЕ право розпоряджатись землею. Заяви писались на в.о. начальника головного управління Держгеокадастру у Черкаській області ЗАЛОГУ О.В. На підставних осіб, за нашими даними, оформлено близько 600 гектарів землі!!! Нам стало відомо, що зараз, незважаючи на всі установленні законом норми, підписуються накази на оформлення документів на відведення землі.

Отже, при сприянні чиновників за корупційною схемою земля виводиться з державного запасу України та переходить у власність зацікавлених осіб. З цими фактами ми звернулись до поліції, прокуратури, СБУ, НАБУ, з вимогою відкрити кримінальне провадження та вчинити дії з недопущення злочинних шахрайських схем.

Також наполягаємо на час розслідування відсторонити від виконання своїх обов’язків Залогу О.В.

Викладаємо зроблене прихованою камерою відео, на якому можна побачити весь процес афери.