На Рясному відкрили першу медіатеку

Сьогодні, 22 лютого, на Рясному урочисто відкрили першу медіатеку у мікрорайоні. До її створення максимально доклалися депутати «Народного контролю» у Львівській міській раді, які понад рік вимагали від виконавчої влади організувати сучасний простір для дозвілля молоді.

Зокрема, ще у 2016 році Ірина Оршак підготувала перший запит про те, щоб у Рясному виділили приміщення для організації дитячо-молодіжного центру чи медіатеки, яких у мікрорайоні не було. До процесу долучилися  Михайло Дідух, Віталій Свінціцький, Валерій Веремчук. Спільно вони вимагали виділити у Рясному приміщення під сучасну медіатеку. Оскільки одні приміщенні були в занедбаному стані, інші – в оренді різних ГО. Відтак вирішили, що оптимальний варіант – придбати нове приміщення. Зійшлися на вулиці Ковалика, 1.

«Разом із колегами Віталієм Свінціцьким та Іриною Оршак переконані, що врешті медіатека стане одним із найбільш популярних місць серед молоді на Рясному», – сказав під час відкриття медіатеки Михайло Дідух.

За словами керівника фракції «Народний контроль» Валерія Веремчука, місту потрібно вести активні перемовини із забудовниками про співпрацю у створенні медіатек у новозведених будинках у всіх районах Львова.

«На Рясному запрацював сучасний простір для спілкування, навчання і розвитку дітей та молоді. І таких медіатек має бути щонайбільше у Львові», – переконаний депутат.