lviv_miska_rada_lmr_00015

На сесію ЛМР запросять правоохоронців, які розслідують розкрадання комунального майна (+відео)

На наступне пленарне засідання «літньої» сесії Львівської міської ради, запросять представників правоохоронних органів, які ведуть справи щодо розкрадання комунального майна.

Про це заявив секретар ради Анатолій Забарило у відповідь на запит керівника фракції «Народний контроль» Валерія Веремчука, який нагадав, що ще минулого засідання закликав вислухати правоохоронців, які б змогли розповісти, на якому етапі перебуває розслідування «афери століття».

«Секретаріат ради обов’язкове запросить правоохоронні органи на засідання 8-ї сесії ЛМР», – пообіцяв Анатолій Забарило.

Окрім того, Валерій Веремчук звернувся до колег-депутатів, які увійшли до складу Тимчасової контрольної комісії для вивчення передумов крадіжки комунальної власності. Зокрема, він зачитав одне із зауважень керівника управління комунальної власності Інни Свистун до проекту ухвали про створення ТКК.

«Пані Свистун зачитала лише три зі своїх зауважень, а про четверте чомусь промовчала. Зокрема, вона переконана, що створення комісії лише відволікатиме увагу від боротьби з конкретними проблемами, затягуватиме процес та сприятиме подальшому безконтрольному розкраданню майна, перепродажу вже вкрадених об’єктів, що врешті унеможливить відновлення законності», – процитував Веремчук.

Відтак він попросив юридичний департамент дати юридичну оцінку таким зауваженням керівника комунальної власності. Водночас попросив членів ТКК «не сприяти подальшому безконтрольному розкраданню майна, оскільки воно до того часу, наскільки я розумію, було контрольованим. І велике прохання до представників ТКК, особливо із «Самопомочі», пана Юрія Мельника, не сприяти перепродажу вже вкрадених об’єктів. На мій погляд, такі зауваження – це явка з повинною».