На вул. Біберовича після ремонту дороги затоплює двори

Після ремонту дороги у 2016 році на вул. Біберовича у Шевченківському району рівень дорожнього полотна виявився вищим, аніж рівень кількох дворів, які давно потребують оновлення. Як наслідок, вода під час дощу стікає до самих будинків, затоплює підвали. Також на вулиці досі нема хідників.

Про це під час сесії ЛМР повідомила депутат фракції «Народний контроль» Ірина Оршак.

Вона наголосила, що проект ремонту території на Біберовича, 13, 13а, 15 – практично готовий. Загальна вартість робіт – 2,5 млн грн. Утім проведення експертизи і самих робіт постійно відкладається.

«Після кожного сильнішого дощу мешканці будинків за цими адресами відчувають великі незручності. Біля входів у під’їзди утворюються цілі «озера». Через затоплення підвалів у будинках сиро, на стінах з’являється грибок. Будинки руйнуються. Наголошу, що в одному з будинків живе сім’я з дитиною, яка має інвалідність. Зруйновані двори, залиті водою входи до під’їзду не дають змоги дитині нормально вийти з дому», – описала ситуацію Ірина Оршак.

Відтак вона закликала ще цьогоріч передбачити гроші на ремонт прибудинкових територій на вул. Біберовича.

Також окремим запитом Ірина Оршак звернула увагу на зруйноване дорожнє покриття від вул. Шевченка, 297 до вул. О. Ковча включно із самою вулицею Ковча, яке також потребує негайного ремонту. Тим паче, що йдеться про частину магістральної дороги міжнародного сполучення та єдиної, що веде до Рясного.