zabig_tern4

«Народний контроль» долучився до Благодійного марафону зі збору коштів на медичне обладнання для дітей

Активісти «Народного контролю» разом із сотнями активних тернополян уже вдруге взяли участь у Благодійному марафоні.

zabig_tern

Мета марафону – збір коштів на купівлю електроенцефалографа з відеомоніторингом в обласну дитячу клінічну лікарню для безкоштовного обстеження дітей, хворих на епілепсію. Ціна обладнання – 150 тисяч гривень.

Коштів, зібраних під час першого забігу, не вистачило. Тож містяни вийшли на черговий «Марафон добра».

Кожен небайдужий зробив благодійний внесок та отримав контрольний браслет учасника забігу. Потім всі разом подолали дистанцію у півтора кілометри.

Долучився до акції і «Народний контроль».

zabig_tern1

«Кожен небайдужий громадянин  має долучатися до таких акцій, допомагати у міру своїх можливостей», – пояснив активіст «Громадського руху «Народний контроль»  Петро Жук.

«Дуже важко щось сказати після такої пробіжки. Але саме в такі моменти розуміємо, що це дуже потрібна ініціатива. Молодь повинна долучатися до таких акцій,  адже це приносить здоров’я не лише нам, але і діткам, заради яких ми тут зібралися», – впевнена активістка «Громадського руху  «Народний контроль»  Наталя Литвин.

Організатор Благодійного марафону  Ната Бенч не приховує радості, що забіг вдалося вдало організувати і провести: «Ми дякуємо всім, хто долучився до акції. Особливо «Народному контролю» за те, що вже вдруге допомогли нам організувати пробіг».

zabig_tern2

Цього разу тернополянам вдалося зібрати 18 тисяч 346 грн.

«Народний контроль» буде й надалі підтримувати такі акції та закликає усіх тернополян долучатися до доброї справи!