«Народний контроль» виграв суд в олігарха Димінського

Попри шалений тиск олігархів, політична партія «Громадський рух «Народний контроль» відстояла законне право використовувати свій логотип під час передвиборчої кампанії.

Так, сьогодні, 16 вересня Київський окружний адміністративний суд розглянув справу за позовом ТзОВ «ТРК «Міст ТБ» до «Народного контролю».

Позивач – юридична особа, що належить олігарху Петру Димінському, вимагала заборонити «Народному контролю» використовувати запатентований логотип під час виборчої кампанії. Утім суддя виніс ухвалу на користь ГР «Народний контроль», чим підтвердив нікчемність та абсурдність претензій позивача. Відтак «Народний контроль» і надалі використовуватиме свій логотип. Продовження розгляду справи по суті призначено на 30 вересня.

Як зазначив народний депутат України, лідер партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитро Добродомов, спроба заборонити використовувати логотип – це тиск з боку олігархів, які намагаються завадити партії брати участь у місцевих виборах.

 Дмитро Добродомов: «Спроба заборонити використовувати логотип «Народного контролю» – тиск з боку олігархів, які намагаються завадити партії брати участь у місцевих виборах»


Дмитро Добродомов: «Спроба заборонити використовувати логотип «Народного контролю» – тиск з боку олігархів, які намагаються завадити партії брати участь у місцевих виборах».

«Із початком виборчої кампанії до органів місцевого самоврядування ми почали отримувати пропозиції щодо співпраці від різноманітних фінансово-промислових груп, які, на наше переконання, не мають найменшого морального права бути причетними до «Народного контролю». Наша категорична відмова включати до виборчих списків партії кишенькових представників української псевдо-еліти, спричинила безпрецедентний тиск, мета якого або «приручити» партію, або взагалі не допустити її до виборів», – наголосив Дмитро Добродомов.

Також він додав, що у партійних списках за жодних умов не з`являться олігархи та представники влади. «Партія «Громадський рух «Народний контроль» була створена для об`єднання волонтерів, громадських активістів, учасників АТО та журналістів, і ніколи не злякається шантажу з боку олігархів та інших політично збанкрутілих ділків», – заявив Добродомов.

Народні депутати Олег Мусій і Дмитро Добродомов переконані: жоден тиск не змусить «Народний контроль» відмовитися від своїх принципів.

Народні депутати Олег Мусій і Дмитро Добродомов переконані: жоден тиск не змусить «Народний контроль» відмовитися від своїх принципів.

Народний депутат, член політради партії «Громадський рух «Народний контроль» Олег Мусій вважає, що, найімовірніше, олігархи не заспокояться і надалі чинитимуть тиск. «Нам намагатимуться ставити палки у колеса, але ми будемо зупиняти ці завідомо безуспішні потуги. Наша партія чітко дотримується принципів Майдану, від яких ми за жодних обставин не відступимося», – підсумував Олег Мусій.

uchvala_sud

http://fakty.ictv.ua/ru/index/view-media/id/102195