Необхідно розірвати усі економічні стосунки з Росією, – Добродомов

«Народний контроль» підтримав припинення дії договору з Російською Федерацією, але потрібно видворити російський бізнес з України.
Про це заявив лідер партії «Народний контроль», народний депутат Дмитро Добродомов у ефірі авторської програми «Ми зможемо!» на «4 каналі».

«Безумовно, ми підтримали припинення дії договору про так звану дружбу з Росією. Але хочу нагадати, саме два роки тому «Народний контроль» ініціював вихід України з СНД та розрив низки дипломатичних договорів з Москвою. Проте тоді не було виборів і владу такі ініціативи не цікавили. Але є важливіший момент, це розрив усіх економічних зв’язків з агресором», – сказав нардеп.

Добродомов пояснив, згідно з офіційною статистикою, за минулий рік товарообіг з Росією зріс на 30 відсотків.

«І це вже не новина. П’ятий рік війни, а влада торгує з ворогом. Я неодноразово звертався до правоохоронців з питанням присутності російського бізнесу в Україні. У нас низка стратегічних об’єктів досі належить російським олігархам. Наприклад, третина українського енергетичного сектору – у власності довіреної особи Путіна, олігарха Олександра Бабакова. Як депутат Держдуми, він голосував за анексію Криму. А мені відписують, що нібито це все належить компаніям з Європи. Хочу, щоб усім було зрозуміло, що це елементарні компанії-прокладки. «Народний контроль» вимагає націоналізації українських стратегічних підприємств, які належать російським олігархам», – зауважив він.