Олег Мусій заявив про вихід із фракції БПП

Сьогодні, 31 серпня, народний депутат України, член Політради «Громадський рух «Народний контроль» Олег Мусій написав заяву про вихід із парламентської фракції «Блок Петра Порошенка».

 «У БПП я завжди займав позицію, яка співпадає із позицією моїх виборців.  Врешті входження у фракцію «Блок Петра Порошенка» – це була лише надія на входження у коаліцію для допомоги округу», – зазначив Олег Мусій.

Остаточно Олег Мусій вирішив вийти із фракції у зв’язку із сьогоднішніми голосуванням у Верховній Раді.

«Я зробив висновки із сьогоднішньої новоутвореної «ширки», яка об`єднала «Народний Фронт» із «Блоком Петра Порошенка» і, на жаль, з усіма колишніми «регіоналами». У знак протесту подав у Секретаріат на ім`я голови ВРУ Володимира Гройсмана заяву про вихід із «Блоку Петра Порошенка»», – пояснив своє рішення нардеп, додавши, що дії влади, які призводять до ескалації конфлікту і до загибелі людей, є недопустимими.

Олег Мусій зауважив, що раніше члени партії «Громадський рух «Народний контроль» оголосили свою позицію щодо внесення змін у Конституцію України.

«Відповідно до нашої заяви сьогодні ми проголосували проти змін до Основного Закону України», – резюмував Олег Мусій.

Нагадаємо, 31 серпня на позачерговій сесії парламенту народні депутати голосували за зміни до Основного Закону України, які стосуються децентралізації та особливостей самоврядування східних регіонів України.

zajava