dd_inter

Партії реальної опозиції мають об’єднатися, – Добродомов (+відео)

Політичні партії демократичної опозиції мусять відкинути усі протиріччя та об’єднатися.

Про це заявив народний депутат, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов.

Добродомов наголосив, що ті партії, які не голосували за олігархічний бюджет на 2017 рік, і є справжньою опозицією до влади.

«Мене дивує позиція партій, які голосували за бюджет і називають себе опозиціонерами, так не може бути, вони чітко продемонстрували свою позицію провладної партії. Натомість реальні опозиційні сили, такі як «Батьківщина», «Свобода», «Самопоміч», «Народний контроль» і ті, які не представленні в Парламенті, – «Громадянська позиція» Гриценка, «Рух нових сил» Саакашвілі, мусять об’єднатися. От тоді, якщо будуть вибори, ми зможемо протистояти  владі та завести в Раду чесних та справедливих людей», – сказав він.

Нардеп додав, що «Народний контроль» не на словах продемонстрував боротьбу з олігархами, а відповідними законодавчими ініціативами.

«Дуже легко на словах розповідати про боротьбу з олігархами, а потім голосувати за бюджет, який задовольняє їхні забаганки. Важче робити це реальними кроками, проте ми, «Народний контроль», запропонували уряду законопроекти, які б  «потрусили» олігархів, а не простих людей, і принесли б в бюджет близько 100 млрд (гривень, – ред.), але владі вигідніше догоджати олігархічним кланам», – констатував Добродомов.