Підпал автівки директора ринку у Червонограді – спроба тиску та пряме залякування, – Ковч

Нічний інцидент у Червонограді, коли невідомі спалили авто директора місцевого ринку, –  спроба тиску та залякування. Також це свідчення того, що на місцях у сферах з великими фінансовими потоками є ще багато таких, хто не хоче працювати за прозорими правилами.

Про це заявив депутат Львівської обласної ради з фракції «Народний контроль», голова Комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики Андрій Ковч.

За його словами, він добре обізнаний зі ситуацією, яка склалася навколо Червоноградського ринку, адже неодноразово спілкувався на цю тему із місцевим міським головою Андрієм Залівським.

«Після крайніх виборів у місцеві ради прийшло багато нових людей, які прагнуть змін і намагаються боротися із корупцією на місцях. Зокрема, у Червонограді новообраний міський голова зініціював перевірку роботи комунального ринку, де, як підозрювалося, діяли тіньові схеми та фінансові потоки. Сюди призначили нового директора, який у ході службового розслідування виявив кількох осіб, причетних до різних оборудок. Напередодні, наскільки мені відомо, їм виписали догани. А вже сьогодні вночі невідомі спалили авто директора Червоноградського ринку. Збіг? Не думаю», – говорить Андрій Ковч.

На думку депутата, вочевидь особам, які раніше живилися з роботи ринку, не до вподоби нова політика місцевої влади, відтак вони готові вдаватися навіть до залякувань і тиску.

«Ми бачимо, що система продовжує впиратися. Надто ще багато охочих жити за старими правилами. І так у багатьох містах. Нагадаю, що у Дрогобичі, куди до влади прийшла нова команда, після спроб розчистити корупційне болото граната полетіла у вікно помешкання директора тамтешнього ринку. Тепер подібне маємо і в Червонограді. На таке не можна заплющувати очі. Вимагатиму максимально швидкого й об’єктивного розслідування цієї справи, аби причетні до злочину понесли відповідне покарання. Якщо цього не буде, то відчуття безкарності лише посилить беззаконня та тиск на тих людей, що намагаються вивести наші міста на новий якісний рівень життя, подолати корупцію», – наголосив Андрій Ковч.