Після втручання Народного Контролю вдалось вирішити проблему, яка турбувала мешканців багато років

В цьому підвалі комунальники викачали воду та прочистили труби.Відтепер вони робитимуть це частіше. Після втручання Народного Контролю вдалось вирішити проблему, яка турбувала мешканців багато років.

До Народного Контролю звернулись люди, які живуть в будинку по вул. Котовського, 105. Вони розповідали, що у їхніх квартирах через затоплений підвал  постійний сморід, який потрапляє навіть на верхні поверхи:

« Нам воняет, просто сил нет, потом оно все намокает и распостраняет, там инфекции море, ну а потом надо трубы сделать нормальные, такие чтоб не рвались”, – бідкається Валентина Романівна, мешканка будинку.

Її сусіди додають, через запах та вологість жити в будинку неможливо:

«Постійно з нашого підвалу запахи оці, хоч я  і проживаю на 4-му поверсі та двоє дверей стоять,і мама постійно жалується, що ця вонь піднімається на 4-й поверх. Куди не звертались жильці дома, результатів ніби  ніяких нема»,- розповів Сергій, мешканець будинку. Журналістів «Народного Контролю» місцеві чиновники запевнили – аби з каналізацією проблем не було – куплять нову насосну станцію. Але після виходу сюжету комунальники одразу ж взялися вирішувати багаторічну проблему своїми силами.

«Нашими працівниками проведені роботи по відкачуванню підвального приміщення, також працівниками водоканалу

проведені роботи по прочистці колодязів оглядових та зовнішньої каналізаційної мережі, яка виходить на вулицю Котовського», розповів Сергій Ковальчук головний інженер ПП ВЖРЕП №8

Мешканці будинку раді, що проблему частково усунули. “ Теперь через день, каждий день, вони приходять, вичищають насосом. То хоть чистіше стало. Не така вонь іде в під”їзд»,- розповіла Тетяна Петрівна.  Її сусід Валерій Олександрович додає – дихати стало легше:  «Приехали, прочистили, вроде вже нема зараз такого запаха».