Політична корупція не зникне, поки хоч одна показова справа не буде розслідувана до кінця, – Добродомов (+ відео)

Політична корупція не зникла зі стін Верховної Ради, адже навіть заявлені факти про купівлю прохідних місць у списках партій ігноруються правоохоронцями.

Про це в ефірі «112.Україна» заявив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов.

«Коли депутатам кажуть: «Заявляйте про відомі вам факти політичної корупції у правоохоронні органи», – хочу нагадати про факт ще кількарічної давнини, коли депутат VII скликання Ігор Скосар власноруч написав заяву про те, що він особисто заплатив 6 мільйонів доларів Яценюку та Мартиненку за прохідне місце у списку  ОО «Батьківщина» за квотою «Фронту змін»  під час виборів до Парламенту у 2012 році», – нагадав нардеп.

Добродомов наголосив, що зізнання Скосяря – це офіційна заява про злочин, яку скерували в прокуратуру,  надіслали всім депутатам уже нового скликання.

«Тож коли правоохоронні органи кажуть: «Звертайтеся»,  –  але не дають результату у розслідуванні за зверненням-зізнанням із конкретними прізвищами про злочин нардепа ( на момент звернення І. Скосар був народним депутатом , – ред.), то це і є ілюстрація, як насправді борються із політичною корупцією», – наголосив він.

За словами Добродомова, попри гучні заяви влади про наміри боротися із проявами політичної корупції в стінах Парламенту, на ділі такого бажання у керівників держави немає.

«Сьогодні ми бачимо і відверто лобістські голосування представників фінансово-олігархічних груп у ВРУ, і «підголосування», за які потім платять фінансовими преференціями, і те, з яким «скрипом» звільняли суддів. Тож поки бодай одна показова справа не буде розслідувана –всі заяви влади будуть лише словами»,  – резюмував він.