Прилуцькому сільському голові оголосили «ультиматум»

Вісім депутатів Прилуцької сільської ради з групи «Воля громади» бойкотуватимуть голосування під час сесії, доки сільський голова Валентин Арчибасов не змінить свою позицію щодо об’єднання з Луцьком. Адже 4 жовтня він вдруге наклав вето на рішення депутатського корпусу про об’єднання.

Про це вони заявили під час прес-конференції 9 листопада в Луцьку.

Як відомо, Валентин Арчибасов аргументує це тим, що міська рада не виконала умови угоди, укладеної у 2016 році про співпрацю.

Втім, на думку депутата Луцької міської ради від «Народного контролю» Анни Мовяк майже усі пункти договорів про співпрацю, які можливо було виконати, – виконані. Тому, на її думку, у це питання втрутилися власні амбіції сільського голови.

«Я була практично на усіх зустрічах, обговореннях та сесіях, де постійно лунали звинувачення, що Луцьк не виконує договори про співробітництво. Але на даний момент усі пункти договорів, які ми могли виконати, виконані. На мою думку, весь процес гальмується зі сторони Прилуцького сільського голови. А як результат, дві громади зупинились на півшляху до об’єднання», – сказала вона під час прес-конференції.

Також Анна Мовяк додала, що Прилуцька сільська рада не надсилала відмову міській раді про об’єднання, тож питання лишається відкритим.