Проблемою дрогобицького сміття займеться тимчасова комісія при ЛОР

Сьогодні, 25 жовтня, депутати Львівської обласної ради ухвалили рішення про створення Тимчасової контрольної комісії, яка займеться проблемою вивезення сміття із Дрогобича.

Ініціатором створення комісії виступила фракція «Народний контроль» у ЛОР. Відповідний проект рішення зареєстрував депутат Василь Масний.

Як пояснив керівник фракції Андрій Ковч, обласна рада не може залишатися осторонь проблеми, яка виникла у Дрогобичі та майже зайшла у глухий кут.

«Сміттєвий колапс у місті розпочався ще наприкінці зими. Це – штучно створена проблема, коли через чиїсь політичні ігри древнє місто опинилося на межі екологічної катастрофи. Дрогобицьке районне сміттєзвалище у селі Брониця і надалі блокується. Вулиці Дрогобича, попри всі спроби місцевого керівництва стабілізувати ситуацію, потопають у відходах, адже полігон, куди зараз вивозять ТПВ, не може прийняти увесь необхідний обсяг непотребу», – коментує Андрій Ковч.

Відтак, було ухвалено рішення про створення ТКК, яка займеться вивченням питання поводження ТПВ у Дрогобицькому районі. Наприкінці своєї роботи Комісія запропонує на розгляд ЛОР свої пропозиції для вирішення сміттєвого колапсу. Основу комісії складуть депутати, що представляють у ЛОР Дрогобиччину – Андрій Ковч, Василь Масний, Юрій Нестор, і представники кожної з фракцій.