deklaraciya9

Сергій Михальонок підписав декларацію про чесні вибори

Учора, 18 серпня, 10 політичних партій та 5 громадських організацій підписали декларацію про чесні вибори. Зокрема, про проведення чесних і демократичних виборів депутатів  обласної, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старостів в Кіровоградській області 25 жовтня.

Декларація була підписана з метою добровільного об’єднання політичних структур, громадських організацій і об’єднань журналістів для спільних дій із проведення чесних, демократичних і  прозорих виборів депутатів  обласної, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост в Кіровоградській області.

У Декларації закликали  журналістів, громадських активістів, спостерігачів і виборців чесно й неупереджено відслідковувати та надавати максимальне висвітлення  фактам порушення виборчого законодавства з боку кандидатів на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Як зазначив лідер «Громадського руху «Народний контроль» на Кіровоградщині Сергій Михальонок, «цією декларацією маю надію, що всі підписанти першочергово неухильно дотримуватимуться Конституції України та вестимуть відкриту, чесну боротьбу без бруду».