Щоб у бюджет стабільно закладали гроші на житло для АТОвців, потрібна цільова програма, – Свінціцький

Аби не вибивати з боями кошти на забезпечення житлом бійців АТО, потрібно напрацювати цільову програму, на реалізацію якої стабільно закладатимуться гроші у бюджету розвитку.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова міжфракційної групи з питань АТО у Львівській міській раді, депутат фракції «Народний контроль» Віталій Свінціцький.

«Питання житла для бійців АТО має вирішуватися окремою програмою. Потрібно щороку стабільно закладати гроші на неї у бюджеті розвитку, щоб потім не виривати їх з боями. Підрахунок – перший будинок на 50 квартир для АТОвців вартував 40 млн грн, із них 10-15 млн – це розбудова інфраструктури, прокладання дороги, комунікацій. За їх наявності наступні будинки вартуватимуть менше – 25-30 млн грн. То невже місто не спроможне зводити бодай 2-3 будинки на рік, невже не спроможне подбати про своїх героїв? Чи наші хлопці на це не заслужили?», – написав Свінціцький.

На його думку, при програмному підході й при бажанні Львів міг би за 10 років забезпечити житлом бодай тих воїнів, які потрапили під найважчі 1-2 хвилі мобілізації.

«А так… Якщо рідний Львів не хоче надати бійцям гідні умови для життя, то хто це має зробити?», – наголосив депутат.